Potrebujete poradiť? Napíšte nám: info@recentia.sk
Pre objednávky volajte: +421 552 901 608 (Po-Pa 9-16)

Formuláre na výmenu tovaru, odstúpenie od kúpnej zmluvy či reklamáciu

Sháníte návod k zakoupenému produktu? Kliknutím tady si můžete prohlédnou všechny návody.

UPOZORNENIE! Prosíme Vás o nezasielanie balíčkov pomocou ZÁSILKOVNY. (Balíčky nedoručuje a odváža ich na výdajné miesta 30km ďaleko.) Ďakujeme za pochopenie!

Či už niečo vraciate alebo chcete vymeniť, vždy zasielajte na adresu Bombex Company s.r.o., Rybářská 572, 753 61 Hranice 4-Drahotuše, Česká republika

Aby sme mohli zásielku prevziať, nezabudnite uviesť naše kontaktné údaje:
Mail: info@recentia.sk
Telefón: +421 552 901 608

Výmena tovaru

Zabaľte tovar a vyplňte online formulár, ktorý nájdete nižšie. Následne Vás srdečne prosíme, aby ste na balík čitateľne napísali číslo objednávky, nech môžeme balík spárovať s online formulárom.

Vyčkajte kým sa tovar dorazí k nám. Akonáhle k nám tovar dorazí, tak ho spárujeme s online formulárom a zašleme Vám tovar. Tovar posielajte bez dobierky, v opačnom prípade nebude prevzatý. Na výmenu tovaru máme 14 dní od vyzdvihnutia. V prípade zašpineného alebo nejako znečisteného tovaru vám môže byť účtovaný poplatok za čistenie, či opravu.

Reklamácia

Zabaľte reklamovaný tovar a vyplňte online formulár, ktorý nájdete nižšie. Následne na balík čitateľne napíšte číslo objednávky nech môžeme balík spárovať s online formulárom.

Vyčkajte kým sa tovar dostane k nám. Akonáhle k nám tovar dorazí, tak ho spárujeme s online formulárom, následne do 30 dní Vám reklamáciu vyriešime a odošleme tovar na Vašu adresu. Tovar posielajte bez dobierky, v opačnom prípade nebude prevzatý.

Vrátenie tovaru (vrátenie peňazí)

Zabaľte tovar do pôvodného obalu a vyplňte online formulár, ktorý nájdete nižšie. Následne na balík čitateľne napíšte číslo objednávky nech môžeme balík spárovať s online formulárom.

Počkajte, kým sa tovar dostane k nám. Akonáhle k nám tovar dorazí, tak ho spárujeme s online formulárom, následne Vám vrátenie vyriešime vrátením peňazí na účet.
Vezmite prosím na vedomie, že peniaze vraciame iba na účet, zloženkou bohužiaľ nemôžeme. Tovar posielajte bez dobierky, v opačnom prípade nebude prevzatý. V prípade zašpineného alebo nejako znečisteného tovaru vám môže byť účtovaný poplatok za čistenie, či opravu.

Rýchle doručenie

Expedujeme každý pracovný deň

EU Predajca

Sme česká firma

Vrátenie tovaru

Tovar môžete vrátiť do 14 dní

Garancia spokojnosti

Produkty sú overené zákazníkmi